KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12009140

nr 1200 9140

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus, 48x42

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 19:37:37

Lis Husberg (f. 1920)